LOGO
General Discussion Undecided where to post - do it here.

Reply to Thread New Thread
Old 09-04-2019, 07:58 AM   #1
gallttybon

Member
Default V zavazadlovém prostoru je jistě skvělý souhrnný
Teď jsem v podstatě plánuje začít odspodu a také budeme provádět náš vlastní přístup vzhůru. Já představím několik charakteristických rozdílů, které se týkají i párů, jak postupují tímto druhem videoklipu. Dostali jsme těch pětadvacet v dlani. Nabízet poměrně nepřátelskou podešev uvnitř vnímání, které se zdá, že existuje upřímný malý grip a také pochopit ve srovnání s konkrétními dvacet čtyři.

Asics má uloženo jen to, co jim bylo označeno jako jejich konkrétní Advice Series. Můžete si prohlédnout, ve které sérii kolem podešve Asics Mexico 66 SLIP-ON boty, ve kterých přijde prostředkem konkrétní boty a také kudrlinky pro dvacet pět pro dvacet pět, zvláštní rozdíly jsou většinou Asics boty uvnitř plnosti s plastem podešve.

Konkrétní nastavení 25 podešví poskytuje mnohem více prostoru uvnitř. Kolem pro holé vidění, tam je určitě 1mm: 2mm přidáno plast kolem podešve. Že zvyklý prostě nabídnout přidanou houževnatost pod ještě žádné malé malé pohlcování otřesů také. Přebytečný plast dává malé množství informací o vlivu, jakmile vaše ft. navštíví dno.

Většina z těchto vlastností jsou obvykle spojeny s sebou, takže budu pokračovat v rozhovorech o konkrétní podešvi. Těchto pětadvacet poskytuje několik kontrakčních drážek od kuličky nohy. Mějte na paměti, že tento druh bot je vyroben pro konkrétní Asics Mexiko 66 Paraty boty overpronator, zvláštní běžec, ve kterém srazí, zda o vysoké paty ovlivňují nebo možná střední, a také listy uvnitř výše, ve kterém střední nohy Asics obuv (arch) a také hodně vzhůru, ve kterém počáteční obrovské dno o to-off: tedy pronation, mid-foot (arch) listy uvnitř. V podstatě to, co bude tento druh bot vyrábět.

V zavazadlovém prostoru je jistě skvělý souhrnný bit, který se obvykle nachází mezi kontrakční drážkou jeden a také pár. Ve kterém na vlastní nabídky, ve které toe-off přidaná houževnatost. Ve kterých plastech se udržuje podešev mezi sebou navzájem a poskytuje jednotlivé stopy. přidána pomoc, pokud jste pryč od. Můj partner a já bych s tím asi nepočítal, nicméně dává malou částku přidané pomoci.

Proč si to neprozkoumáme pro dvacet čtyři. Ještě jednou, pár kontraktových drážek, stejně jako těch pětadvacet. Nicméně, mezi kontraktovými drážkami jeden a také pár Asics Gel-Nimbus 21 bot není ' všech shrnutých plastů. Že si můžete všimnout, když skládám konkrétní botu, existuje mnohem více přizpůsobivé nastavení podešve. Nicméně, to vyhrálo “navrhnout to dvacet pět Boty Asics Gel-Lique bude pravděpodobně být nepružný, kvůli skutečnosti já” já začnu diskutovat o zvláštní midsole dnes.
gallttybon is offline

Reply to Thread New Thread

« Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

All times are GMT +1. The time now is 02:20 AM.
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2
Design & Developed by Amodity.com
Copyright© Amodity