|
![]() |
#1 |
|
bought it at the whole foods store, cost me like $7 but will last me a while sinc ei am the only one eating it. keeping it in the freezer and using it with breakfast on p3. for the past two mornings i have eaten one slice and no gain on the scale like over the weekend of my anniversary where i gained like 4 or 5 lbs!!.
i got mine in cinnamon raisin and lke almost everything els we are changing in our diets you gotta get used to it. the textureis different but if you eat it like toast, not bad. i haven't tried it for like just a sandwich but so far so good. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|